Aslan erkeklerinin özellikleri

Aslan erkeklerinin özellikleri
20 Şubat 2013 17:07
Aslan erkeklerinin özellikleri biraz hayalperest olarak tanımlanabilse de oldukça iyidir. Sevdiği ka

Aslan erkeklerinin özellikleri biraz hayalperest olarak tanımlanabilse de oldukça iyidir. Sevdiği kadın için yapamayacağı şey olan ikizler erkeği, bu nedenle oldukça fazla değer vermektedir. Verdiği bu değer karşısında kuşkusuz şımaracak ve kendinizi aşkın o büyüsüne bırakacaksınız. Bu nedenle aslan erkekleri ile güzel bir ilişki sizleri bekliyor diyebiliriz.

Fakat aslan erkeğinin olumsuz yönü olarak oldukça değişken olduğu belirtilmelidir. Duyguları, düşünceleri oldukça değişken olan bu burç erkekleri bu nedenle çoğu zaman güven vermemektedir. Öyle ki konuştuğunuz andan 1 saat sonra çok farklı şeyler ile karşılaşabilirsiniz.

Bu nedenle her zaman aslan erkeklerine karşı dikkatli olmalı ve onlara tamamen bağlanmamalısınız. Her zaman ikinci bir plan oluşturmalı ve o şekilde davranmalı, böylelikle kendinize garanti altına almalısınız.

İkizler erkekleri oldukça sosyaldir. Bu nedenle çevrelerinde her zaman birileri vardır. Özellikle güzel kızlar ile ilişkilerini daha güçlü tutar ve istediği anda biri ile iletişime geçebilir. Bu nedenle aslında her zaman için büyük bir tehlike bulunmaktadır. Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Yorum Bırak