Menu
Login

Serdar Ortaç röportajı

Serdar Ortaç röportajı

Uzun zamandır gündemde olmayan ve yeni şarkılar yapmayan Serdar Ortaç röportajı ile bu sefer gündeme geldi. Özellikle yaşadığı ilişki ile gözler önünde olan ünlü şarkıcı, kendisinden oldukça genç sevgilisi ile de samimi pozlar vermeyi ihmal etmedi.

Bu zamana kadar hiçbir kız arkadaşı ile objektifler karşısına geçerek söyleşi yapmayan Serdar Ortaç, ilk defa böyle bir şey yaparak sevdiğine ne kadar değer verdiğini de göstermiş oldu. Sevgilisi Chloe Loughnan ile yalnız 9 aydır birlikte olan Serdar Ortaç, yaşadıklarından sonra tüm ömrünü onunla geçirmek istediğini söylerken oldukça mutlu görünüyordu.

İlişkilerinde 9 ay olmasına rağmen henüz yeni olduklarını belirten Serdar Ortaç, gönlünün tüm ömür boyu Chloe Loughnan ile birlikte olmak istediğini ve ilişkilerinin kötü değil mutlu bir son ile bitmesi gerektiğini belirtti.

Hayatında her şeyin yolunda gittiğini de sözlerine ekleyen Serdar Ortaç şu an için hayatta eksiklik duyduğu tek şeyin çocuk olduğunu söyledi. Öyle ki babalık duygusunu tatmayan ve yaşı epey ilerleyen Serdar Ortaç, hayattan bir çocuk beklentisi içinde. 

Yorum Ekle